Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Firma

Marka kosmetyków Mariza powstała w 1988 roku. Obecnie, w naszej ofercie posiadamy się około 400 pozycji. Są to zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów, jak i szeroka gama produktów do makijażu, a także linie wód toaletowych i perfumowanych.

Nasze produkty tworzymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze trendy kosmetyczne we własnym laboratorium badawczo-rozwojowym. Są one wytwarzane z wysokiej klasy surowców kosmetycznych pochodzących z renomowanych firm, a szereg testów i badań oraz ścisła kontrola procesów produkcji zapewnia ich jakość i bezpieczeństwo. W staranny sposób wykorzystujemy to co daje nam natura i na co pozwala najnowsza wiedza kosmetologiczna,oddając w Państwa ręce wysokiej jakości produkty, przy zachowaniu ich przystępnych cen.

Dystrybutorem i producentem Marki Mariza jest P.H. Mariza Dystrybucja, która od 2010 roku prowadzi działalność w sektorze sprzedaży bezpośredniej, a od 2011 r. w branży marketingu sieciowego MLM.

Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie produkcji kontraktowej wyrobów kosmetycznych, pod marką własną Klienta.